Foruma Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foruma Hoşgeldiniz

Üye olmadan asla çıkmayın!Pişman olursunuz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bn Sadece Rock Çıtırıyım

+4
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
handeg
BiLgEeE
SeDa_aVRiL
8 posters
YazarMesaj
SeDa_aVRiL
avrilci
avrilci
SeDa_aVRiL

Bn Sadece Rock Çıtırıyım Empty
MesajKonu: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 10:26 pm

Avril ilk çıktığından beri tartışma konusu olmuştur.Avril punk mı değil mi ? Çoğu kişi onu ''punk princess'' olarak tanımlasada avril her zaman punk olmadığını üstüne basa basa söylüyor.Nitekim doğruda söylüyor.Çünkü (gerçek!) punk 70'li yılların başında başlayan bi kültür akımı,yaşam biçimidir müziğin ötesinde..Ve bir isyan müziğidir genelde anarşizme inanlar dinler(di).Ve punk popüler bir müzik değildir aslında.Popüler olmayı da istemez.70'li ve 80'li yıllarda punk müziğe ilgi yokken 90'larda sırf ticari kaygılar yüzünden punk müziğe yönelim oldu ve bunu başaran Mtv'den başkası değil.Sayesinde(!) punk özünü bir kenara bırakarak popüler bir isim halini aldı günümüzde. Avril'in punk olması konusu hakkında söyledikleri:

*''Pek çok insan benim punk olduğumu söyleyip zor anlar yaşama sebep oldular.Ama ben bir punkçı olduğumu söylemedim.Belki giydiğim kıyafetler yüzünden böyle olduğumu düşündüler..''

*ve avril bir barda kendisine ''Punk görünmeye çalışıyorsun ama yapmacık görünüyorsun'' diyen bir kızı tekmelemiş.Avril bu konu hakkında ''Biliyorum böyle davranışlara umursamayıp geçmek gerekiyor ama bazen çok sert olabiliyorum'' diyor.

Sanırım avril'in ağzından bunları duymak daha kanıtlayıcı olabilir:

Avril: ''Punk etiketini üzerime yapıştırdılar.Ben hiç bir zaman punk olduğumu söylemedim.Benim müziğim tabiki punk değil.İnsanlar müziğimi punk olarak adlandırıyorlar gülüyorum ve hayır diyorum''

Avril: ''Ben bir punk rockçı değilim.Punk müziği yapmıyorum.Belki punk karakteristliklerim vardır ama dışarda dolaşıp kendime punk demiyorum.Eğer benim ne düşündüğümü sorarsanız bence ben sadece rock çıtırıyım''

Ve avril ilk çıktığı zamanlarda pop çıtırı olarak da adlandırılıyordu sadece bundan nefret ettiğini ve müziğini de pop değil pop rock olarak tanımladığını söylüyor.

Alıntıdırr...
BiLgEeE
Site kurucusu & admin
Site kurucusu & admin
BiLgEeE

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 12:45 am

paylaşım için saol;)
http://bilgee.fforumfree.com
handeg
avrilci
avrilci
handeg

MesajKonu: .   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 9:10 pm

Paylaşım için saolcnm:D
avril kolik
avril kolik

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 9:45 am

saol cniss
oLuMuNe.RoCk
avrilci
avrilci
oLuMuNe.RoCk

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 9:28 pm

BiLgEeE demiş ki:
paylaşım için saol;)
http://www.maniakavrilcilar.forumfree.com
Avie
yeni üye
yeni üye
Avie

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 8:03 pm

SeDa_aVRiL demiş ki:

*ve avril bir barda kendisine ''Punk görünmeye çalışıyorsun ama yapmacık görünüyorsun'' diyen bir kızı tekmelemiş.Avril bu konu hakkında ''Biliyorum böyle davranışlara umursamayıp geçmek gerekiyor ama bazen çok sert olabiliyorum'' diyor.

e haklı kız şimdi olmadığı bir şey için kendine laf atılmasını istemes kimse Wink
!-éLiF-!
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 5:10 pm

Avie demiş ki:
SeDa_aVRiL demiş ki:

e haklı kız şimdi olmadığı bir şey için kendine laf atılmasını istemes kimse Wink

KatıLıyorum.. Ayriyetten payLaşım için sağoL
avril_manyaqi
yeni üye
yeni üye
avril_manyaqi

MesajKonu: Geri: Bn Sadece Rock Çıtırıyım   Bn Sadece Rock Çıtırıyım Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 9:45 pm

ksnlkle hklıı ya Wink

Bn Sadece Rock Çıtırıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-